Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aki mostanában csináltatott...

Aki mostanában csináltatott feles szemüveget. Mennyibe került?

Figyelt kérdés

Most készülök csináltatni, azt mondták, a szemvizsgálat ingyenes, ha utána rendelek is szemüveget. (első szemüveg)

Nagyjából mennyire fog kijönni szerintetek? Nem akarok drága, márkás keretet, teljesen mindegy, milyen, csak normálisan nézzek ki benne.

Nem nagyon akarok 20 ezernél többet költeni rá. Ez reális?



2014. márc. 9. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi pánik, van 20.000. alatt is.

Na én kb 2 hete csináltattam. 10.000. ft cak pak.

Mindig van akciós keret az " ofotértnél ". És persze a hozzá rendelt lencs is. Érdemes megkérdezni. Kerete világos, cirmosnak nevezem.... Nem az a jó öreg sztk keret, szerintem jó. Keret kb 4.000 Ft volt kb. Velem mindig segítőkészek, mutatnak olcsóbbakat is.

Ha viszel keretet, akkor drágább. Akartam vinni, mert van felesleges. De dupla lett volna, mert más a lencse...

2014. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol csináltatod meg?
2017. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!