Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 13 évesen korai lenne a...

13 évesen korai lenne a kontaklencse?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem korai,csak drága :D
2014. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szemész megmondja.
2014. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy amíg nem tudod helyesen leírni, addig korai...
2014. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áprilisban megyek vissza a szemészhez,mert már kb 2-3 méter távolságban,ráadásul szemüvegben is elmosódnak a betűk
2014. márc. 20. 16:07
 5/8 anonim válasza:
Szia. Én 14 éves vagyok(lettem januárba) és tavaly nyár óta van nekem is és a kb. ugyan ennyi éves barátnőmnek kontaktlencsénk. Egyeltalán nem korai, csak egy kicsit nehéz hozzászokni, szerintem nyugodtan bevállalhatos. Ahhoz meg h. drága,csak annyit fűznék hozzá, hogy interneted sokkal olcsóbb, és ha az optikában is vásárolod akkor is vannak megfizethető megoldások. (csak pár pozityv példa: apukámnak és a keresztanyukámnak is fiatal koruk óta van, és most, kb. 30 éve múlva sincs semmi panaszuk) :)
2014. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utólag is bocs, a helyesírási hibákért, ha több érdekelne írj privibe. :D
2014. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az interneten is drága, mivel a szemüveg 3 évente kb. 30 ezer ft. A 3 havi lencse meg 7000 ft. És akkor még nincs ápolófolyadék, szemcsepp.
2014. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát...én leginkább attól félek hogy megsértem a szemem
2014. márc. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!