Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet szemkárosodás?

Lehet szemkárosodás?

Figyelt kérdés
Az előbb felkapcsoltam egy LED-es zseblámpát és véletlenül épp a szemembe világítottam vele. 14 kis fényforrás van benne. Alig akart elmúlni a pirosság, most pedig fáj a szemem. Ez okozhat szemkárosodást?
2014. ápr. 2. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra a pirosságra értem, amit a fény okozott a szememben, amíg elmúlt a fénynek a hatása. Remélem nem úgy hat, mintha belenéztem volna a Napba...
2014. ápr. 2. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sokáig nézegetted, akkor nem lesz tőle hosszú távon bajod, csak ne csináld gyakran.
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Small Sun ZY-1401 a típusa. A neten nézegettem, hogy ennek 260 a lumenértéke. (nem tudom ez micsoda). Ez elég erősnek tűnik így ahogy nézem. Ha valaki ért hozzá, kérem írja meg, hogy mi ez, és mennyire károsíthat ez az érték. Köszönöm!
2014. ápr. 2. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak véletlenül belevilágítottál a szemedbe, nem lesz baj! nem órákig nézegetted!!!
2014. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, véletlenül néztem bele, de mire kapcsoltam már eltelt vagy 10 másodperc, ráadásul közelről világított a szemembe. Csepegtettem szemcseppet azóta de még mindig fáj egy kicsit.
2014. ápr. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!