Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olyan előfordult már veletek...

Olyan előfordult már veletek hogy csináltatatok egy szemüveget és mikor mentetek érte kiderült hogy nem jó? Kiderült h nem láttok vele rendesen?

Figyelt kérdés
mert én tegnap csináltattam egyet és attól félek h ez velem megtörténik, mondjuk szemüvegkészitésnél valamit elrontanak vagy ilyesmi, szemvizsgálatnál am tévedhetnek? Vagy feleslegesen parázom?

2014. ápr. 16. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
gyerekkoromban jártam igy. Elöször azt hittük ajd megszokom mert 1-2 napig normális ha fura, de miután 2 hét után sem javult igy visszavittük és akkor ujra vizsgáltak és kiderült mégsem volt jó. Kpatam másikat ami jó volt, nem kell ezen parázni. Ennél nagyobb baj sosem érjen az életben.
2014. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vidd vissza és mond el a panaszod

(Egy optikus)

2014. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!