Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Első szemüveg viselése, hogyan?

Első szemüveg viselése, hogyan?

Figyelt kérdés
Voltam szemvizsgálaton, kiderült, hogy szemüveg kell. Azt mondta a doki, hogy folyamatosan hordani kellesz. -0.50 a jobb és -0.75 a bal. Viszont érte nem tudtam menni, mert külföldön vagyok és a szüleim vették el. Az lenne a kérdésem, hogy mit kell tudni az első napokban, egyből kezdjem el hordani, vagy eleinte csak tegyem fel pár órára? Illetve, van még valami tudnivaló?

2014. ápr. 17. 18:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Csak vedd fel és hordd folyamatosan.
2014. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hord folyamatosan először kicsit fájni fog a fejed mert még nem vagy hozzá szokva de majd jobb lesz! :)
2014. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eddig minden oké volt, csak most már kezd fájni a halántékcsont a fülem környékén a folyamatos viseléstől. Pedig egyébként nem szorít, csak épp kellően, hogy ne essen le, eddig egyáltalán nem is zavart. Ezt is megszokom, vagy mit lehet ez ellen tenni?
2014. ápr. 20. 18:46
 4/5 leyla113 válasza:

majd megszokod :)

nekem már régebb óta van szemüvegem, annyira hozzászoktam a viseléséhez, hogy még keresni is szoktam, pedig közben rajtam van :D

2014. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!