Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen mértékű romlásnak...

Milyen mértékű romlásnak számít ez látásban? Jár rá bármilyen jellegű kedvezmény?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19 éves vagyok, hamarosan töltöm a 20-at.

6 éves koromban történt itthon egy balesetem ami alapján elvesztettem a bal szememre való látást teljes mértékben, se fényt se semmit nem érzékelek vele, teljesen nulla.

Ez után érdeklődnék hogy jár e rá bármilyen jellegű támogatás mert sok ismerős mondja hogy pl utazási kedvezményt igényelhetnék(90%-os utazás) meg esetleg más kedvezményt is. Ez fedi e a valóságot, és ha igen hol kell utána mennem, jelentkeznem érte? Köszönöm ha valaki tud segíteni



2014. máj. 12. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
a háziorvos tud erről részletek mondani Neked, illetve beutalhat szemész orvoshoz, akitől kapsz erről egy hivatalos orvosi szakvéleményt, amit később fel tudsz használni, ha bárhol kedvezményben szeretnél részesülni.
2014. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!