Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha rossz a szemem, de szemüveg...

Ha rossz a szemem, de szemüveget most nem tudok venni, csak vizsgálatot szeretnék, attól elmehetek szemészhez?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy most nincs pénzem, csak kíváncsi vagyok mit mond rá. De ez egy optika.
2014. máj. 12. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem rendelsz, akkor ki kell fizetned a vizsgálat díját. Ami úgy 5000 ft.
2014. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztk-ban a szemész ingyen csinálja a vizsgálatot
2014. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Furik válasza:
Az én véleményem szerint minél hamarabb menj el orvoshoz enis szemüveges vagyok mar kb 7000 ezer forintból is lehet csináltatni ha most nincs is rá pénzed próbálj minél hamarabb szemüveget csináltatni mivel ha rossz a szemed folyamatosan erőlteted hogy láss és ennek hatására még jobban elromlik
2014. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7000 forintból??? Olyan nincs.
2014. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Furik válasza:
Vannak olcsó keretek mar 4000 forintért és ha nem kérsz karcmentes , fenyvisszaveros , vekonyitott lencsét csak az alapot annak darabját mar 1500 forintért is lehet kapni
2014. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pff az sokat ér...aztán azért romlik a szem, mert tele van karccal.
2014. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 16E-ért csináltattam szemüveget és van rajta 2 védőréteg(azt hiszem anti reflex és karc elleni). ez egy akció volt, hogy 10E-ért lehetett szemüveget csináltatni, de én speckóbb keretet választottam és azért lett drágább. amúgy 4 éve hordom
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemészetre menj, ott ingyenes, kérj időpontot szemüvegre, megcsináltatni ráérsz később is.
2014. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Furik válasza:
Több mint 10 éve vagyok szemüveges általában 50 ezerért csinaltatok sajnos ez a lehetőség nem adatik meg mindenkinek de egy olcsó szemüveg is jobb mint a semmi az én véleményem szerint . De a nem nekünk kell dönteni mi csak próbálunk benne segíteni
2014. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!