Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a szememnek?...

Mi lehet a baja a szememnek? Egyre jobban félek 17/L

Figyelt kérdés

kiskorom óta rossz a szemem.. le is volt tapasztva, szemüvegem is volt. Aztán minden orvos mást mondott.. Egyik adott egy szemüveget amit nem kell állandóan hordanom, van amelyik szerint rövidlátó vagyok, van aki szerint semmi bajom csak lusta a szemem, van aki nem tudta megmondani van aki szerint bandzsa vagyok, nem látok térben van aki szerint valami örökölt. Most az a baj hogy megint ( elég gyakran előfordul) fáj a jobb halántékom és a szemem.. Még könnyezik is néha.

Ezen kívül messze borzasztó rosszul látok és a jobb szemem mintha ilyen fényes fekete foltokat/csíkokat látna a szöveg közepén (ha csak a jobbal nézek) egy éve azt hiszem volt olyan is hogy közelre nézéskor becsúszott a jobb szemem és nem tudtam rendesen nézni vele közelre.


Tehát a fő gond: távolra nem látok jól, de ami a még rosszabb: jobb szem fájdalma és olvasáskor kimarad a szöveg egyegy része( főleg a szemem bal felén, de ha nagyon koncentrálok akkor tudok olvasni vele)


2014. máj. 26. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy JÓ szemészhez kellene menned, tényleg nehéz találni, Bp.-n tudok egyet.
2014. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!