Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudnék venni Budapesten...

Hol tudnék venni Budapesten elfogadható áron kontaklencsét (nem színes)? Havi kéne vagy fél éves.

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Először próbalencse van, ami olyan 5000 ft vizsgálattal együtt. Utána netről lehet rendelni kb. féláron.
2014. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Webshopokkal tele van a net, ott lehet olcsón venni. De csak olyat vegyél amit már próbáltál.
2014. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én már eleve hordok, és meg vannak az adatain papíron.


Még soha nem használtam webshopot,nem tudom,hogy megbízható e és,hogyan kell csinálni.

Megadom az adataimat rányomok a kosár gombra stb?


Ha valaki vásárolt már lencsét netről írjon, vagy aki tud egy boltot ahol negyed éves lencsét jó áron lehet kapni..

2014. máj. 29. 09:40
 4/4 anonim válasza:

Szia,

Én is úgy voltam vele, hogy nem nagyon bíztam meg a netes áruházakban. De annyira drágábbak boltban venni a lencséket, hogy tettem egy próbát. Neten kerestem, átnéztem elég sokat, a legolcsóbbnak az eoptika jött ki.

A leírások is jók, az oldalt is könnyen lehet használni.


Mivel próbát akartam tenni csak, nem akartam regisztrálni az oldalra, hogy aztán majd minden reklámlevéllel zaklassanak.

Az eoptika oldalán megtalálsz egy mail-címet, és miután kinézted, hogy melyiket szeretnéd megvenni, simán megírod nekik mailben.

De kérdezhetsz is tőlük, nagyon kedvesek, segítőkészek.


Én úgy szoktam venni, hogy postán fizetem ki, mikor átveszem.

Nagyon gyorsan megérkezik, gondosan van csomagolva, teljesen megbízhatóak.


A lencsék pedig ugyanolyanok, mint mikor üzletben vettem, ugyanazok a lencsék, nem utánzatok.


Még az is jobb volt, hogy új márkát próbáltam ki, ami nekem jobban bevált, mert a netes áruházban sokkal többféle termék között lehet válogatni. Ahova előtte jártam üzletbe, ott nem volt ilyen nagy választék.


Szóval bátran rendelj, ha tartasz tőle, akkor először csak egy csomaggal, és aztán meglátod, hogy tényleg jók.

Sokat lehet így spórolni, szóval megéri.

2014. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!