Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használhatom-e még a kontaktle...

Használhatom-e még a kontaktlencsémet?

Figyelt kérdés
Egyik este egy kocsmában beszélgetés közeben véletlenül kiesett az egyik lencsém, és amikor megpróbáltam visszarakni, bevallom pár sör után már nem ment olyan gördülékenyen, véletlenül melléesett a kontaktlencse tárolónak és a mosdókagyló szélén landolt. Mikor hazaértem gyorsan folyadékot cseréltem, de nem tudom, hogy ez tényleg lefertőtleníti, vagy maradhatnak olyan baktériumok rajta, amik bajt okozhatnak. Pár nappal előtte nyitottam ki, azért ez nem két forint, és még sose történt ilyen azelőtt, de nem mertem még beletenni. Vki tud erről vmit?

2014. jún. 8. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát, én biztos nem tenném így vissza a szemembe, akármennyire is drága, nem kockáztatnék meg egy kötőhártya gyulladást.


21/L

2014. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!