Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Hogyan küzdötök...

Szemüvegesek! Hogyan küzdötök meg a mindennapos problémákkal?

Figyelt kérdés
Keret deformálódik, esetleg eltörik, lencse karcolódik, szár leesik, ilyesmik. Tegnap voltam az optikában keretet állíttatni, mert ferde volt. Akkor pár percig jónak tűnt, de már megint nem jó, nem érzem jól benne magam, húzza a bal szemem. Ha még egyszer visszamegyek 2 napon belül az optikába, teljesen hülyének fognak nézni. Mit tegyek?

2014. jún. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a lencse sose karcolódott, szár sosem esett le. A keret deformálódása egyszer történt meg, akkor elvittem az optikába. Hogyha nem felel meg most a keret, akkor vidd csak nyugodtan vissza, vagy akár vidd máshova. De szerintem kéne neked egy jobb keret...
2014. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam nem mindennapos probléma. Rossz a kereted. Máskor itt ne vegyél keretet!
2014. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sose volt meg ilyen problemam, pedig mar 15 eve szemuveget hordok.

Valoszinu rossz minosegu szemuveget vasarolsz.

Mennyibe kerult az egesz? Nekem eddig minden szemuvegem 60-70 ezer forint kozott volt. De nincs is gond vele!

2014. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindennapi problémáim voltak ezek, mert hanyag vagyok és nemtörődöm, éjszaka ráfekszek, le se veszem. Végre megtaláltam a nekem valót, ez már 1 éve megvan, és semmi baja, pedig állandóan nyomorgatom. Az én orromat előbb vágja be, minthogy eldeformálódjon.

A vásárlása pedig úgy történt, hogy csak egy biztonsági szemüveget akartam, minden mindegy alapon. Ilyen ez a mostani, vagyis csak hasonló, mert a márkáját nem tudom:

[link]

Az anyaga műanyag, úgy emlékszem drága se volt (30 körül), itthoni viseletnek szántam, aztán már csak ezt hordom.

Az előzőek, mind deformálódtak, szétestek, pedig sokkal drágábbak voltak (100 ezer felettiek). Azokhoz nem kerestem fotót, a lényeg, hogy ami fémkeretes volt, az mind elgörbült, így tehát ajánlom a masszív, tömör műanyagból készült szemüvegkeretet!

2014. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabica12105 válasza:
Én mindig fém keretet veszek mert ha kicsit deformálódik akkor óvatosan tudsz rajta állítani. Ha a szár leesik nem nagyon tudsz rajta segíteni max. ha csavaros és csak kiesett belőle a csavar. A lencse sajnos karcolódik nekem volt amin a rétegek kezdtek leválni akkor sajnos újat kell venni. :(
2014. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!