Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az emo (szembelógó) haj...

Az emo (szembelógó) haj károsítja a szemet? Mért?

Figyelt kérdés

#haj #szem #emo #szemkárosítás
2014. jún. 29. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem másfél-2 éve van, és még látok :P


Szóval nem, főleg mert nem hordom mindig úgy, csak ha megyek valahova. Itthon egy csattal v sapival felfogom.


18/emoboy

2014. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

#1 csattal?!XDDDDD


Nekem 2 éve van, de nem romlott a látásom, pedig aztán mindenhova úgy megyek.*^*

16/L/emo

2014. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
#1, #2 ,két év alatt persze, hogy nem vakultok meg... De hosszabb idő után(mondjuk 5 év, akkor az nektek már csak 3) súlyos látásproblémákkal fogtok küzködni. Nem győztök szemészetre járni, ráadásul akkor 25-30 éves korotokra szinte semmit sem láttok majd. Igazából #1 jól teszi, hogy otthon eltűzi, neki 5-6 évvel több idő lesz ez a folyamat(már ha nem a nap 24 órájában az utcán tartózkódsz, akkor neked is ugyanannyi, mint #2-nek). Az egyik ismerősömnek például 10 évig volt így, ő meg is vakult, mert nem volt hajlandó szemészetre menni, meg levágni sem. Úgyhogy szerintem senkinek ne legyen ilyen haja. Nem éri meg!
2014. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Az ilyenek miatt hallatszik el nap mint nap a"vissza a sorkatonaságot"
2014. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem fogsz megvakulni, de romlik.

Azért, mert a másik szemedet erőlteted csak, amit takar, azt pedig nem használod, a tested reakciója, ha valamit nem használsz->nem kell->más átveszi a feladatát

2014. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor károsodik,ha a lelògò hajad miatt odacsap valaki.
2014. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak mások szemét károsítja...
2014. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jujj de butus vagy:3

Tudod hány emo.van.a.földönn??:

Sztem annyira nem ártalmas a szembelógó friszkó, de nem minden emonak lóg a szemébe:D

ámm 14/emogirl

2015. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!