Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit gondoltok a +1,2 szemüvegről?

Mit gondoltok a +1,2 szemüvegről?

Figyelt kérdés

+1,2 szemüvegem lesz az nagyon rossz?

míg készül a szemüvegem ... a szemem ég és valamikor fáj a fejem ... ha megkapom a szemüveget elmúlik?



2014. jún. 30. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
+1,2? Olyan is van? Ha a szemed miatt fáj a fejed, akkor elmúlik majd.
2014. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ez egy pozitív dolog.

Viccen kívül, nekem a szemem miatt fájt a fejem, igazából a fejfájás miatt gyanakodott az orvos a szememre, és bejött, és el is múlt a "szemüvegtől". Mínuszos szemüvegem van, 1x próbából felvettem egy ismerősöm nagyon erős pluszosát, egyből utána egész délután fájt a fejem, pedig csak felvettem.

2014. júl. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dehogy is rossz, ha pedig kell akkor nem tehetsz ellene. De a fejfájásnak ezen kívül számos oka lehet, de valószínű elmúlik.

És manapság mindenfajta keretet lehet kapni, ha a találsz egy neked valót, még öltöztet is!

2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkaptam a szemüveget még furcsa de nagyon szeretem köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!