Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szemüvegről? Égő?

Mit gondoltok a szemüvegről? Égő?

Figyelt kérdés

Most csináltattam szemüveget met kellett és szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek arról ha valakinek szemüvegje van?

Egyébként elég jól áll talán jobban is nézek ki benne mint nélküle:)

Nyugottan tudok majd hétfőn suliba menni?


15/F 8.oszt.


2010. ápr. 24. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne égő? Egy rakás embernek van. Csak ürügy, ha valakit ezért cikiznek.
2010. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy klassz szemüveg egy pasin is tud jól mutatni (sőt, nagyon szexi tud lenni). Majd csak figyelsz...
2010. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Nekem is van és mindenki azt mondja, hogy szebb így az arcom. :) De azt írtad, jól áll. Akkor pedig hordjad bátran. :)

15/l

2010. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz a szemüveg, sőt van akinek kifejezetten jól áll. Ha nagyon zavar hordj kontaktlencsét.
2010. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hord bátran, főleg, hogy nyilván nem ok nélkül kaptad. Viszont a kontaktlencse csak 18 felett oké.
2010. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki a szemüveg miatt cikiz valakit, az a ciki. Úgyhogy ha netán kapsz kritikát, akkor is viseld!
2010. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mikor harmadikban szemüveget kaptam mindenki rögtön mondta milyen jól áll :D

most meg a gimiben páran divatból hordanak szemüveget..

2010. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen ciki volt, de hát meg is volt neki az oka. Gondolj csak a nagyszüleid olvasó szemüvegére és képzeld el egy gyereken ma. Na azért cikizhetnének. De a mai vékony keretes szemüvegek sztem nagyon is divatosak. A szemüveges fiúkkal nincs gondom. Egyes lányokon pedig( legalábbis számomra) egyenesen szexi.
2010. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, van pár szemüveges csaj akik... :)
2010. ápr. 25. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan képen lát amin nincs rajtam a szemüvegem és azt hiszi nem vagyok szemüveges akkor semmi reakció,de amikor meglátnak szemüvegben odavannak a nők,hogy milyen jól nézek ki,meg mennyire jól áll,milyen dögös stb... Ezen még ma is csodálkozok néha de tényleg odavannak a szemüvegtől a nők.


Hordjad nyugodtan,válassz olyan kertet ami vagány és jól áll,semmiképpen ne válassz egyszerű "tucatkeretet".

2010. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!