Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem gyógyítása műtét nélkül?

Szem gyógyítása műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy akinek rossz a szeme (szemüveges) meg tudja gyógyíta(tt)ni műtét nélkül? Pl.: valamilyen természetes gyógynövénnyel javítható a látás? Olvastam szemterapeutákról, ők esetleg tudnak ebben segíteni? Valakinek van esetleg valamilyen tapasztalata ilyen téren?

2014. jún. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szép és egyszerű dolog lenne, de nincs ilyen. Ha lenne, gondolod, hogy bárki kivágná az ablakon a horribilis pénzeket műtétre?

A rövidlátást a szemgolyó megnyúlása okozza, ezen se gyógynövény, se torna, se semmi nem segít. :( A műtét se segít rajta, csak gyakorlatilag a szemüveget belevágják a szemlencsébe, így nem kell külső eszköz.

2014. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. Hallottam régebben olyanokat, akik meggyógyították a szemüket szemtornával, vagy 1 dioptriát javítottak az állapotán stb, azért kérdeztem :)
2014. júl. 1. 11:53
 3/3 anonim válasza:
Szemtornával jó eredmény érhető el, de sajnos teljesen nem javítható a rossz szem. Én végzek szemtornát és úgy erzem, javult egy picit a latasom.:) Viszont arra nem számítok, hogy teljesen megjavul. Sokan viszont azt mondják, a kor előrehaladtával javul a messzelatas. Egy ismerosomnek 2 dioptriat javult a szeme mire 20 éves lett.:)
2014. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!