Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ti milyen kontaktlencsét...

Ti milyen kontaktlencsét használtok? (nagy a víztartalma néha elég száraz a szemem, és álmosít)

Figyelt kérdés

air optix aqua-t használok

könnytermeléssel nincs bajom!


2014. júl. 2. 10:11
 1/10 A kérdező kommentje:
*nagy víztartalma ellenére
2014. júl. 2. 10:12
 2/10 anonim ***** válasza:
PureVision 2HD 30 napos nonstop lencse. Nekem tökéletes. 30 napig folyamatosan a szemen lehet, tehat elsején beteszed, 30an meg kiveszed.
2014. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


kb ugyanolyanok a tulajdonságai!:/

2014. júl. 2. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, a tiedet nem próbáltam, ezelőtt sima PureVisiont használtam. Az is jo volt, de a nap végére kiszáradt a szemem. Ezt a 2HDt két eve hordom, semmi problémám vele.
2014. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem,köszi!
2014. júl. 2. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az optikaban, ahol vasarolsz, hogy van e probalencsejuk a 2HDbol, akkor ki tudod probalni. En nagyon elegedett vagyok vele, pedig hipererzekeny szemem van. meg sem erzem, hogy a szememen van. Reggel picit szaraz, de az par pillanaton belul elmulik. Az is nagyon jo benne, hogy semmit nem kell kolteni ra. Megveszed a lencset es annyi. Se tarolodoboz, se tisztitofolyadek, hiszen nem ekll se tarolni, se tisztitani: csak berakod a honap elejen, a vegen meg kiveszed es kidobod.
2014. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

online-n szoktuk rendelni,ha megvan,hogy milyen dioptria kell,megbeszéljük a szemésszel

próbalencsét nem nagyon osztogatnak,de igen az enyémből az első pár nem került pénzbe

igazából én örülök,ha kiveszem,mert azért bármit is mondjanak nekem akkor sem olyan mintha semmi nem lenne a szemedben,csak hozzászoksz..:)

2014. júl. 2. 21:53
 8/10 anonim válasza:
34%

én ugyanolyat használok, mint te

sajnos rohadtul lusta vagyok és nagyon ritkán veszem ki a havi lencsét, szerencsémre még sose gyulladt be a szemem. (tudom, hülye vagyok, igyekszem leszokni róla..)

estefelé el szoktam kezdeni érezni, hogy szárad és homályosan látok :/

2014. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

te tudod,hogy mennyire tartod fontosnak a szemed egészségét :)

reggel 6tól kezdve én már du. 3kor megérzem,hogy kontaktlencsét viselek

2014. júl. 5. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondom, probald ki ezt: [link]
2014. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!