Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nyitott szemmel sotetet...

Nyitott szemmel sotetet latok! Help?

Figyelt kérdés

Nem teljesen igaz a cimszo, de pontositok. Letakarom az egyik szemem, hogy azzal tok feketet lassak csak, az mindegy, hogy melyiket. Es akkor a masik szememmel csak ugy bamulok eroltetes nelkul, ellazulva... Es akkor azt veszem eszre, hogy a "kep" fokozatosan kezd elsotetulni (mindez a masik nyitott szemmel), majd amikor majdnem teljesen fekete a kep akkor megijedek, pislogok es aztan ujra vilagos lesz, mintha csak "felebredne" a szemem.


Ez normalis? Arra gondolok hogy mivel a szemunk paros szerv, ezert a nyitott szemet "lehuzza" a csukott szem es ezert kikapcsol a retina..


De azert orulnek ha valaki megnyugtatna hogy neki is ilyen szeme...



2014. júl. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, szürkületkor vagy nem teljesen világos szobában is meg tudod csinálni 2 szemmel is.
2014. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dejooo kosz
2014. júl. 6. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Tessék? :O

Nekem semmi ilyesmim nincs, úgyhogy erősen kétlem, hogy normális lenne. Én tuti h sürgősen orvoshoz fordulnék.

2014. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem sötétül el:o
2014. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, én tanultam még 2-od évesen az egyetemen, hogy ilyen létezik, ez teljesen normális, de ha most a sok ember miatt, aki itt magyaráz, hogy nekik ilyen nincs megijedsz, akkor nyugodtan menj el orvoshoz, hogy megnyugodj. De mondom, ez teljesen normális. 1-es voltam.
2014. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van tök király amikor egybe mosódik a kép:D!
2014. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig normális. Csak megfelelő körülmények kellenek hozzá. Nekem is szokott lenni, de csakis akkor amikor a fürdőszobában a halvány fényű lámpánál teljesen rezzenéstelen szemmel bámulok egy pontra. A többieket pedig megnyugtatnám, hogy rendszeresen járok szemészhez, és nincs baj a szememmel a rövidlátáson kívül, úgyhogy mégiscsak normális.
2014. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, és tök normális, sosem találtam ijesztőnek. :D
2014. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!