Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ez a szem szárazsá...

Szerintetek ez a szem szárazsága miatt van?

Figyelt kérdés

Helo

15F vagyok, és kb. másfél hónapja kontaklencsét hordok és már a 2. párt viselem egy hete. Amikor az első pár a végét járta már eléggé bökött és miután betettem is sokáig zavart, de ez a nap folyamán elmúlott. Az új is bök nagyon picit, de nem is ez a bajom hanem 2 hete amikor felkelek mindig nagyon száraznak és nemis álmosnak érzem a szemeim hanem böknek, olyan mint amikor álmodból felkeltenek. Ez elmulik miután felkelek egy arcmosás és egy kis várás után de az a rossz ha felkelek és nemtudok miatta visszaaludni, pl. most szombaton elfelejtettem kikapcsolni az ébresztőmet, felkeltem 6kor és alig tudtam visszaaludni a szemem miatt. Elaludni eltudok és nem a kialvatlanság miatt van szerintem mert napközbe nem vagyok álmosabb mint eddig szoktam és miután felkelek sincs nagy vágy hogy még aludnom kéne és fáradt se vagyok. A reggeli problémám előtt egy héttel 2szer is fennmaradtam megnézni az éjféli vb meccset, de amikor kezdődött a problémám azon a héten mindig lefeküdtem 10 körűl azóta mindig későn fekszek le de későn is kelek :D és régen bármilyen keveset aludtam sose volt ilyen bajom.Ideges se vagyok és folyamatosan alszom tehát nem ébredek fel 5ször hajnalba. Szerintetek mi lehet ez?

Köszi a válaszolat!



2014. júl. 7. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellene szemcsepp.
2014. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!