Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szemem feljebb van...

Az egyik szemem feljebb van mint a másik, elfog múlni?

Figyelt kérdés
Még kiskoromban történt hogy szánkóztam és neki mentem az oszlopnak és jött egy púp és az lement a szememre emiatt lett a 'szem eltérés' ez elfog múlni? Szüleimmel nem beszéltünk még erről,nem szeretnék orvoshozni menni stb. csak azt szeretném tudni elfog-e múlni vagy van-e valamilyen házilag elkészíthető alkalmazás vagy akármi dolog kösznöm ha elolvastad legalább :) 15/F

2014. júl. 10. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha évekig nem múlt el, akkor most változik? A szüleiddel még nem beszéltetek róla... Nem vették észre, hogy nem egy szintben vannak a szemeid kiskorod óta?
2014. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni szerintem.
2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől múlna el?
2014. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mert egy baleset után jött mármint a baleset miatt,és ha valamit sérülésed lesz a balesetben az általában sok idő alatt elmúlik az lehet nagyon sok is. Amúgy nagyon sokszor fáj a szemem és ha belenézek a tükörbe akkor miért nem látom hogy nincs egyvonalban? inkább csak képeken látható
2014. júl. 14. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ember arca nem szimmetrikus. Az enyém sem. Ha tükörbe nézel, a megszokott arcodat látod, azon nem veszed észre a differenciákat, ha képet készítenek rólad és azt nézed, azon jobban feltűnik. (ha ugyanazt a fotót fejjel lefelé nézegeted, esetleg még több hibát is fogsz látni, egyszeeren a szokatalan nézőpont miatt).

Azt gondolom így látatlanban hogy a helyzet nem lehet tragikus, ha nagyon zavar, esetleg konzultáld meg a háziorvosoddal, de szerintem 10 emberből egynek se tűnik fel. Megjegyzem még kamaszkorú vagy, változhat még valamelyest az arcod magától is. Házi praktika erre nincs, ha az arcunkat meg lehetne változtatni valami otthoni szerrel, miért lennének plaszikai sebészek, ugye?

Az hogy a "púp lement a szemedre" az meg teljes anatómiai tévedés, ilyen nincs, hogy vándoroljon egy púp, az gyakorlatilag egy ödéma volt, réges rég, tehát nem hinném hogy a szánkóbaleset nyoma ez.

2014. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szemed fájdalmára meg több folyadék, kevesebb net és egy szemorvos! Sima látásromlásod lehet vagy állandó szemszárazságod, ne fogd egy tízéves balesetre. Tessék megnézetni a szemed.
2014. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!