Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha visszaviszem a szemüveget,...

Ha visszaviszem a szemüveget, tudnak csinálni vele valamit? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Októberben csináltattam szemüveget. A lencsével semmi gond nincs, teljesen jó, viszont úgy érzem, mintha kicsit kitágult volna a keret. Pedig bevallom, nem túl sokszor hordtam. Viszont tudom, hogy kellene, és most már hordanám is, de mivel úgy érzem meglazult a fejemen, félek hordani, kényelmetlen.


Tudnak állítani rajta? Vagy csinálni vele valamit?


2014. júl. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudnak. A fejméretedre tudják igazítani a keretet.
2014. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem épp ma igazították a fejemhez az enyémet...
2014. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor valamelyik nap beviszem :)
2014. júl. 22. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában ingyen vagy jelképes pár száz forintért minden optikában megigazítják! :) A keretekre többnyire fél év garancia van. Vidd vissza a papírokkal, meg lehet javítani!

Otthon is vissza lehet hajlítani, de eltörhet. Nekik van ilyen speckó fogójuk meg valami melegítö berendezés!

2014. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!