Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Viszkető allergiás szemre...

Viszkető allergiás szemre ajánlanátok szemcseppet? Nem baj, ha receptköteles.

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami a száraz szemre is jó. Szénanáthától viszket a szemem, a monitortól meg ég.
2014. aug. 15. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Visine
2014. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked a visine bevált? Mert én egyszer vettem, de nem hatott. Lehet, hogy többféle van és nem azt adta a gyógyszerész, ameliyket kellett volna?
2014. aug. 15. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nekem a szememmel tavaly nyáron voltak problémák. Piros volt és viszketett (nagyon). Vettem Visine-t és azt nem a szemembe csepegtettem, hanem ahol viszketett a szemem, oda "kentem". (Csöppentettem az ujjamra és szépen rákentem. Sokkal hatásosabb volt, mintha belecseppentettem volna, mert úgy nem sokat hatott (nekem). Szóval így tudom ajánlani. További szép napot!:-)
2014. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom!
2014. aug. 15. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Allergodil magyarorszãgon nem régóta van. Én külföldön élek és már több éve használom. Nagyon bevállt, nekem mindig van itthon pár flakonnal mert mindenki allergiás és kollektiven viszket a szemünk. Ha allergiád van a visine nem használ mert nem arra való.
2014. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne a stabilizált aloe vera szűrt levét, az Activatort kipróbálnod.Többek között ilyen esetekben is segíteni szokot, igaz kb jó egy percig eléggé csíp.Pl műkönny helyett is bevált. Én is használom, ha sokat vagyok a gép előtt és fáj a szemem.Jobbulást!
2014. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!