Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kialvatlanságtól vérzik be a...

Kialvatlanságtól vérzik be a szemem? Ez mennyire károsíthatja?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve nagyon keveset alszom hétköznap, hétvégén pedig néha 10-12 órát is. Hétköznap van hogy nem is tudok elaludni, egész nap ébren vagyok és este 6 óra körül leszek álmos viszont ha akkor alszom, akkor utána este megint felkelek, de ha nem alszom el, akkor átesek a holtpontomon és utána már megint nehézkes az elalvás.

Mikor fent vagyok egész éjjel vagy csak keveset alszom akkor általában bevörösödik a szemem. Ezen hogy tudnék változtani, vagy lehet ez az egész ellen tenni? (kék szemem van, ha ez számít valamennyit)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 19. 06:57
 1/4 Dorobert válasza:
+ műszakban dolgozom ,sokszor nem vagyok kipihent ,ilyenkor a szem vörösödése normális és kellemetlen dolog. Száraz a szemed. Próbálkozz szemcseppel ,Visine pl nagyon jó ,egyből kellemesebb érzés a szemnek ,és a pirosság is elmúlik.
2014. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer akkor vérzett be, amikor 180 volt a vérnyomásom.
2014. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy időszakom, amikor 2-3 órákat aludtam. Olyanok voltak a szemeim, mint a bakzó macskáé. Pihentesd többet, és gépezzél kevesebbet, mert az is szárítja.
2014. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2014. aug. 21. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!