Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges ez a stressztől és...

Lehetséges ez a stressztől és kialvatlanságtól?

Figyelt kérdés

Eddig rendben megjött a menzeszem, de három napja egyszer csak meglepett, a várt időpont előtt két héttel. Előfordult már korábban, hogy előbb vagy később jött egy-két nappal, de nem két héttel!Meg is ijedtem eléggé, bár a szokásos édesség kívánós napok jelentkeztek előtte, semmilyen más tünet nem utalt arra, hogy megjön.


Mostanában elég sok stressz ér, szinte sosem tudom kialudni magam. Lehetnek ezek az okai?


Illetve bennem felmerült vetélés lehetősége is, de tudtommal az egy napnál tovább nem szokott tartani, fájdalmas és nagy vérzéssel jár. Vagy nem?



2014. aug. 11. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed, így nincs sárgatested, ami fenntartaná még két hétig.
2014. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A stressz is kiválthatja. A stressz fura dolgokat képes produkálni olykor. A vetélés nem mindenkinél fájdalmas és nem feltétlen jár nagy vérzéssel, főleg, ha pici az embrió. Személyenként eltérő, hogy éppen mekkora vérzés kíséri, és mennyi ideig tart.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: na de akkor ezek szerint eddig mindig volt peteérésem, most meg hirtelen nem? o.O Nekem ez azért elég fura...rövidebb ideig tartott amúgy ez a vérzés, mint ahogy szokott általában, de amúgy teljesen olyan jellegű volt az egész, mint általában a menstruációim.
2014. aug. 14. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem megfelelőek a körülmények, kimaradhat a peteérés, de néha egy kisebb hormonzavar is okozhatja. A test nem gép, előfordulhatnak hibák.
2014. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!