Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság elleni szemműtét....

Kancsalság elleni szemműtét. Valaki leírná, hogy hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és engem rettenetesen zavar az hogy kancsal vagyok és szeretném megműtetni a szemem, csak nagyon félek.. :s

Valaki leírná, hogy hogyan zajlik egy ilyen műtét? (mennyi idő, mennyire fáj, mennyire használ, stb..)

Előre is köszönöm.



2014. aug. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A tesómat műtötték, igaz, még ovis volt.

A procedúrát a neten megtalálod. Fájni nem fog, mert érzéstelenítik, ettől ne félj.

2014. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem 8 és 19 évesen műtöttek, most 24 éves vagxok. Nem tőkéletes, látható, de nem akarnak már az orvosok harmadik műtétet, én szerettem volna. Akármikor belemennék egy harmadik műtétbe is, de már nem akarom görcsösen, meguntam, hogy az eddigi életem során csak ezzel foglalkoztam.

A műtéttől ne félj, altatnak, utána 1-2 hétig kellemetlen érzés és véres a szemed, de semni extra.

Rosszabb biztos nem lesz, tökéletes is ritkán, de mindenképp megéri. Sok sikert!

2014. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!