Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan, akinek magas...

Van itt olyan, akinek magas cilinder értékei voltak, és lézeres szemműtétet végeztetett?

Figyelt kérdés
Sikeres volt a műtét? Megszabadult utána a szemüvegtől, vagy nem romlott-e vissza?

2014. aug. 19. 13:53
 1/2 Hogre válasza:

Szia.

Engem is érdekel ez a téma.

Nekem +3,5 a cilinderem és -1 az alap dioptriám. Hamarosan meglátogatom a Sasszem klinikát egy műtét előtti alkalmassági vizsgálatra.

Véleményt én sem találtam arról,hogy ez a cilinderes vagy asztigmiás szem mennyire javul, esetleg marad e vissza dioptria a műtét után. A klinika 6cyl ig vállalja a honlap szerint a műtétet, de egy debreceni főorvos szerint a cylinderes szem nem szereti a lézeres műtétet. Illetve kíváncsi lennék mennyire lesz fényérzékeny a műtét után a szem? Köszi.

2018. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a kérdés kiírását követően nem sokkal, azaz már 3 évvel ezelőtt megcsináltattam a műtétet, és teljesen pozitív tapasztalataim vannak. Nem lett fényérzékeny a szemem és más problémám sincs vele. Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2018. jan. 29. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!