Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +6-os +5-ös szemem van. Hol...

+6-os +5-ös szemem van. Hol tudnám megműttetni lézeresen Budapesten?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 15:28
 1/8 anonim válasza:
Sas szem klinika. Asszem így hívják. Nekem - 6 volt de én nem mutettem mert nem tudták volna teljesen nullasra helyre hozni mert így születtem egyik szemem teljesen jo. Dr egyébként tudsz nekik írni és ők válaszolnak majd rá.
2014. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
googleval keress lézeres szemműtétet, bár én úgy emlékszem, rövidlátást javítanak vele. Ilyen esetben a szem görbületét bemetszésekkel módosítják. Ennek az ellentétére lenne szükség pozitív lencse esetén (szerintem). Fogalmam sincs, mit csinálhatnak.
2014. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sasszemklinka.hu, ahogyan előttem írta valaki. Küldenek tájékoztatót, ha kérsz.
2014. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sasszem azt írja ,hogy csak + 5-ig műtenek :(
2014. szept. 13. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
kettes voltam: akkor én rosszul tudtam, hogy pluszosat nem műtenek, elnézést!
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért műtettnéd meg???? Ne hordj szemüveget, vagy csak sokkal gyengébbet mint amit felírnak neked, és végezd el napi 3-szor az orosz szemész professzor tornáját! De nagyon fontos minden egyes szó betartása! Páromnak a +6-os szemét nem is vállalták el műteni, és én nem nyugodtam bele, hogy nincs segítség! Egy Maiamiban élő Magyar vállalkozó barátom adott egy szemész professzor tanár telefonszámát aki Németországban gyógyít! Az egyik leghíresebb szemész prof Európában. És az ő tanácsára meghallgattuk a fent említett Orosz szemész profnak az előadását, aki ajánlott egy módszert, és láss csodát: működik! Párom ma már abszolút nem hord szemüveget, és a látása is tökéletes lett! Igen nehéz és kicsit fáj is az elején a torna, de már 1 hét után jelentős a javulás. Most 3 hónap után, már jobban lát mint én, pedig soha nem volt szemüvegem! Ami a szemészeten van tábla, az utolsó betűig végig olvassa messzebről mint én! Aki a szemész kezelőorvosa volt, nem akarta elhinni! ÉS hiába mutattuk meg neki, azt mondta, hogy tuti nem emiatt jött rendbe a szeme! De nem is a szemüvegtől. Minden évben nagyobb szemüveget adtak neki! És minden évben egyre romlott a látása! Nem szabad szemüveget hordni, és kontaklencsét sem! Azzal ártanak az emberek a legtöbbet a szemüknek! Van megoldás!
2014. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , el tudnád küldeni nekem ennek az orosz professzornak a tanácsait?
2014. szept. 14. 17:43
 8/8 anonim válasza:
Ez most komoly? Ha gyengébb szemüveget hord vagy egyáltalán nem hord az mitől jó a szemnek? Vagy hogy fog az 'javulni én ha gyengébb szemüveget hordok attol nem látok jobban hanem szédülök.
2014. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!