Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegprobléma. Fáj a...

Szemüvegprobléma. Fáj a szemüvegtől kicsit a fejem és a szemem, és bevéresedik a szemem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Januárban lett új szemüvegem, azóta már kb. 4-szer cseréltettem benne lencsét, mert sosem volt jó, mindig jelentkezett ez a szúró, fejfájós érzés. Vélhetően nem túl erős, mert csak -0,75-ös, és a -0,5-össel már nem látok jól. Lehet, hogy a kerettel, vagy a lencsefajtával vagy valami mással van baj? Már egyszerűen megőrölök tőle, volt valakinek hasonló problémája?
2014. szept. 15. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Típuskérdés :/ Vannak olyan emberek, akiknek fáj a feje a szemüvegtől/kontaklencsétől, ha tartósan használod.

Az alapján hogy már 4-szer lecserélted gondolom nem mondhatom azt, hogy majd megszokod.

Ne hordd hosszabb időtartamokra, és szerintem próbáld ki a kontaklencsét, hátha az jó (mielőtt megveszed, ha először van kontaklencséd kaphatsz egy párt belőle, hogy fél óráig kipróbáld - annyi idő alatt ki kell derülnie hogy azzal is fájni fog-e a fejed vagy sem!)

2014. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Korábban is volt szemüvegem, és volt olyan időszak, amikor állandóan hordtam, semmi bajom nem volt vele.
2014. szept. 15. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rendes szemészorvos meg tudja mondani az okát.Lehet cilinderes lencse kellene és elmúlna a fájdalom,vagy sok számitógépezés mellett egy jó blue control réteg enyhítene...
2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz a szemüveg. Mióta optikusok helyett félanalfabéták dolgoznak az üzletekben, gyakran megesik. Csináltass másikat.
2014. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!