Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegkeretnél számít, hogy...

Szemüvegkeretnél számít, hogy mínuszos vagy plusszos a lencse? Vagy minden keretbe mehet minden lencse?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mínuszos, vagy pluszos :)
2014. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor engem pénteken átvertek?! ... Olyan keretet néztem amin alul nincs fém keret rész,azt hiszem damilosnak hívják.Azt mondta a nő,hogy -0,25 és -0,75 höz ilyet nem lehet.Jó hogy nem dőltem be.Hétfőn tovább keresek valami jó keretet :) köszönöm az infót
2014. okt. 12. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is félig damilos szemüvegem volt, amikor még -0,5-ös volt a szemem, meg most hogy -3,25-ös akkor is. Szóval hazudott.
2014. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele! Mi értelme lenne, ha a vevőt átverik azzal, hogy a keresett termék nincsen?
2014. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es: ilyen nincs, a lencse az lencse. -3 felett van vékonyított, az lehet akadály, de ilyen kis mértékűnél bármilyen lehet.
2014. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bementem az Optikába,nézegetem kereteket.Akkor megtetszett az,s mikor elkérte a nő az SZTK-s receptet,akkor mondta,hogy válasszak teljes keretet,mert ebbe nem tudja megcsinálni.Én meg mondtam,hogy ilyet szeretnék s aztán ugyan azt mondta,nem tudja megcsinálni,ilyenhez nem lehet.akkor eljöttem
2014. okt. 13. 07:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, hát ezt nem írtad. Támogatott keret csak x számú lehet, meg van adva melyiket adhatják ki.
2014. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mi az,hogy x számú???Meg akkor mért nem mondta,hogy többet kell érte fizetni vagy valami....Amúgy találtam szerencsére hasonló keretet s pénteken megyek érte.köszönöm a segítséget
2014. okt. 16. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Receptre csak bizonyos keret mehet, a többiért teljes árat kell fizened.
2014. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, hogy akkor plusz pénz, hanem SZTK-s keret csak ez meg ez lehet, a többi nem. Mert azok nem támogatottak.
2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!