Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon gyógyászati célú szemkötőt (NEM alváshoz való szemmaszkot és NEM kancsalsági szemtapaszt! ) vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem kívánom különösebben ecsetelni a problémámat de pár szóban a következő: műszem protézissel élek, melynek időnkénti cseréje szükséges. Ennek következménye, hogy a végleges méretre csiszolásig többször kell visszamenni a készítőhöz s addig fájdalmas a protézis hordása, többször kell kivenni és pihentetni a szemüreget. Az alváshoz való szemkötő nyilvánvalóan nem erre való, hiszen mindkét szemet fedi. Az elsősorban gyermekeknek forgalmazott szemtapaszok kis méretűek. A köztudatban "kalóz szemkötőként" elterjedt típust keresem, melynek kivitelezése bőrből, illetve szövetből készül. Nyilván kell, hogy forgalmazzák, hiszen akik nem alkalmasak protézis viselésére, azoknak alapvetően szükséges segédeszköz, azonban én sehol nem találok ilyet. Néztem segédeszközboltban, kérdeztem orvost, még a szexshopos forgalomban lévők kapcsán is érdeklődtem, hogy összetétele alapján alkalmas-e ilyen esetben használni - természetesen nem... Esetleg ha valakinek van valamilyen építő ötlete vagy tapasztalata, kérem segítsen. Már elfogytak az ötleteim, hogy kihez forduljak és kit keressek meg ez ügyben! Előre is köszönöm a lehetséges válaszokat!

2014. okt. 17. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Aki a szemprotézist készíti, neki nincs valami ötlete?
2014. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!