Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol vizsgáltassam meg a...

Hol vizsgáltassam meg a szemem? Melyik optika a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy tavaly voltam egy magánrendelőben és ott azt mondták, hogy az egyis szemem -0.5 a másik -0.25. és cilinderes. Majd januárban elmentem egy másik orvoshoz, aki azt mondta hogy: hazudok mert látom a táblát, de csak úgy teszek mintha nem látnám. Ugyan miért tenném nem, 22 éves vagyok, nem akarok magamnak rosszat!?

És még valami vidéki vagyok, Borsod megyében lakom. Pestre nem tudok felmenni. Jó lenne ha olyan optikát ajánlanátok ami országos szinten megtalálható.

Köszönöm.

Állami rendelőbe nem akarok menni, mert 2-3 hét a beutalós várólista nekem pedig már nminden nap fáj a fejem és a szemem.

Mit tegyek? Hova menjek, ahol megbízhatóan megviszgálnak?


2008. aug. 12. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az utolsó két bekezdés véletlenül fel lett cserélve.
2008. aug. 12. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Krdezősködj ismerősöktől, hogy ők melyiket ajánlják. Utánanéztem a borsodi optikák listájának, és úgy vettem észre, hogy a legtöbb a Fókusz Optikából van. Ha abból van a legtöbb, akkor nem lehet rossz és sokan járnak hozzájuk. Biztos van ott is szemvizsgálat, de ennek utána kell járnod. Meg az optikákban is kell időpontot kérned, mert csak kijelölt napokon van náluk a szemész. Persze nem kell 2-3 hetet várnod.
2008. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekem a lézeres szemműtét javasolták a legtöbben. De az is Debrecen, és úgy érzem erre még nincsen szükségem majd ha sokat romlik a látásom akkor.
2008. aug. 12. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem néztem utána a borsodi szemészeteknek, de a vision expresszt és az ofotértet is tudom javasolni, az egyik ismerősömnek ott állapították (és ismerték fel) mi a baja a szemének, és szemüveggel korrigálták is
2008. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lézeres szemműtét szerintem még felesleges, mert így is nagyon drága és nem is rossz annyira szemed, emellett lehetnek komplikációi. Ismertebb optikába menj be, az biztos jó.
2008. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiamnak írt 2 külön doki két teljesen más dioptriájú szemüveget.Holnap megyünk az Ofotértba a doki nagyon rendes volt,nem szoktak gyerekeket vizsgálni mégis megnézi melyik sztk-s doki szemüvegreceptjét váltsam ki.Azért vittem 2 orvoshoz ,mert az elsőben bizonytalan voltam,most meg már teljesen bizonytalan vagyok.
2008. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobban azt tennéd ha állami szemészhez mennél egy rendelőbe. Ott 3 féle géppel vizsgálják meg a szemed, nem beszélve arról hogy egy hosszan tartó szemfájdalom akár szemüregi daganatra is utalhat. nem megijeszteni akarlak, de vagy egy rendelőbe vagy egy kórházba menj.
2008. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a gömb optikát tudom ajllani Kaposváron ott éh a szemészek és az beladók is kedvesek (lehet hogy neked túl messze van)
2008. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A Szemfény Optika Egerben egy remek hely, kedvesek az ott dolgozók is,profi szakemberek.

A Bajcsy úton megtalálod az OTP és a T-Mobil mellett(a Széchenyi útról nyílik).

2009. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!