Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi ennek az esélye? Többi...

Mennyi ennek az esélye? Többi lent

Figyelt kérdés

Szerencsére az elmúlt 1 évben nem romlottak a szemeim (-1,25)

Másfél éve kontaktlencsés vagyok, de kezdem unni. Szemüveget nem igen szeretem hosszútávon, maximum vezetésnél.


Félévente megyek kontrollra, kontaktológushoz, de most elmentem az SZTK-ba, szemészhez. Megvizsgált azt mondta minden rendben van. Érdeklődtem, mit gondol a lézeres látásjavításról, azt mondta, nekem fölösleges mivel valószínűleg kifogom nőni és 40 éves koromra helyre jön a látásom.


Szerinted? Te mit gondolsz róla?


23/F


2014. okt. 28. 10:29
 1/1 anonim válasza:
Én is távollátó vagyok (- 2,75 ) Nekem azt mondták, hogy ha egy éven belül nem romlik meg lehet műteni. Én úgy tudom, hogy ha nincs műtve akkor nem lehet kinőni mert a távollátás örökletes dolog. Néz körül a családfádban, hogy van e közeli rokon aki ebben szenved, ha nincs szerintem vállad a műtétet.
2014. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!