Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegemtől kipirosodik az...

Szemüvegemtől kipirosodik az orrnyergem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három napja van meg az új és egyben életem első szemüvege. Az orrnyergem két oldala kipirosodott, de reggelre elmúlik. Régi szemüvegeseket megkérdeztem és azt mondták, hogy az elején nekik is piros volt. A szemüvegem nem szorít és teljesen kényelmes. Azt szeretném kérdezni, hogy a foltokkal mit tudok kezdeni, krémekre vagy akármire kíváncsi vagyok :)
2014. okt. 29. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha csak kipirosodott, mert megnyomta a szemüveg, akkor semmi gond, az normális, főleg eleinte. Kenni se kell. Olyan, mint amikor a térdedre könyökölsz és utána ott marad a nyoma, kis idő után elmúlik. Nekem 15 év után is látszik a nyoma, ha leveszem, pár perc után elmúlik. :)

Ha sebes, akkor az már kellemetlenebb, valami hámosítót kenj rá - viszont akkor tuti rosszul lett beállítva a keret, érdemes lenne megnézetni.

Meg lehet kapni ilyen felragasztható kis szivacsos izéket, de annyira nem ajánlom. Valamennyire megemeli a keretet és akkor már nem stimmel teljesen az optika, ha érzékenyebb vagy a dologra akkor fejfájás is lehet a vége, plusz hiába cseréli gyakran az ember, szerintem nem valami higiénikus, főleg ha érzékeny, pattanásra hajlamos a bőröd.

2014. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!