Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néha színes foltokat látok...

Néha színes foltokat látok egy-egy pillanatra. Valami baja lehet a szememnek?

Figyelt kérdés
Ez jelenthet valami rosszat, vagy feleslegesen aggódom?
2010. jan. 26. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

néha én is látok színes foltokat..évek óta, de engem nem zavart eddig..:O

egyébként..mikor fordítod a fejed és pislogsz, akkor a foltok is mennek az irányba, ugye?

2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyenek
2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Konditeremben, amikor nagy súly alól kimászok minden féle színt látok főleg vöröset, és majd össze esek :D De pár pillanat múlva kitisztulok.
2010. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, ezek úgy "felvillannak" időnként. Nem zavar úgy különösebben, csak szeretném tudni, h nem jelent-e valami betegséget v ilyesmi. Múltkor tesiórán talajgyakorlatokat vettünk, felálltam és pár másodpercig egy csomó színes foltot láttam magam előtt 'mozogni'. de máskor is vannak, csak úgy szimplán...
2010. jan. 26. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt ilyen, elmentünk dokihoz, azt mondta h a fáradtságtól látom őket.

Elmentünk egy másik orvoshoz, ő vashiányra gyanakodott, elküldött vérvételre, kaptam gyógyszert a vashiányra, és utána elmúlott

2010. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
régebben vashiányos vérszegény voltam, lehet most is ez a baj tényleg, köszi. :)
2010. jan. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!