Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem bevérzését mi okozhatja?...

Szem bevérzését mi okozhatja? Orvoshoz kell vele fordulni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy egyik sezemem fehérjének egyik fele bevérzett. Mára kicsit rosszabb lett.
2010. jan. 29. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
magasvérnyomás!Anyunak attol szokott.
2010. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem egyik reggelre lett olyan. állítólag sok mindentől lehet.

Nekem az orvos Rutascorbin tablettát írt fel. 3x2 kellett szedni. hamarabb elmúlt tőle. nem tudom, hogy recept nélkül lehet-e kapni.

2010. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is lehet hogy gyengék az érfalak. Ahogy az elöttem szóló helyesen mondta Rutascorbin tablettát kell szedni egy két hónapig.Recept nélkül lehet kapni nem érdemes felíratni mert nincs rajta támogatás.
2010. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ha magas a vérnyomás azt is kezelni kell, de a Rutascorbin akkor is ajánlott.
2010. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a szememre Doxium 500-at szedek, az érfalerősítő.Napi 1 szem, nem árt, mondta az orvos.Sajnos ez vényköteles.
2010. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!