Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » S. O. S. Nem láttam, mitol...

S. O. S. Nem láttam, mitol lehetett ez? Nagyon furcsa volt!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. egy hete tortent tori oran, hogy egyszer csak olyan erzesem lett mintha a lampaba neztem volna. Nem lattam rendesen,elmulik. De nem mult el. Kb 3/4 oraig nem lattam rednesen, a dolgok egyik reszet lattam a masik pedig eltunt. Pl irtam a fuzetembe h "Matyas" es az ha az a-ra neztem nem lattam az ekezetet vagy azt, hogy "Mat". A tanarnak a fel feje nem latszodott, szo szerint eltunt!!!! Mi lehetett ez? Mi baja volt a szememnek??? Bocsi az ekezetekert es a hibakert, telorol vagyok :)

2014. nov. 20. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de az egyik ismerősömnek ilyen tünete volt, amikor stroke-ot kapott. Szerintem menj el dokihoz.
2014. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj... :(( Pedig sikerult megijesztened :D

Igen, mondta anyukam hogy lehet orvoshoz kene menni (12 vagyok

2014. nov. 20. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Agyi keringési probléma, de lehet a korod miatti élettani változás velejárója is.
2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap nézesd meg a szemedet szemészeten. Az ilyen tüneteket sürgősséggel szokták kivizsgálni. Addig pedig igyál sok folyadékot.
2014. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az egyik szemem letakartam normalisan lattam attol eltekintve hogy (ez ugye nem baj, ha letakarod a szemed) megszunt a terlazasom. Viszont ha a masikat takartam le akkor ugyan ez volt amit leirtam a kerdesben :)
2014. nov. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!