Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ratapadt a kontaktlencse a...

Ratapadt a kontaktlencse a szememre, miota nagy nehezen leszedtem olyan, mintha leszaggatott volna valamit a szememrol. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan elaludtunk baratnommel, es bent maradt a lencse egy olyan orara. Mikor felebredtem krdeztem alszunk-e meg ogen volt a valasz, tehat kimentem vizuzl kimostam egy regebbi tarolomat ( reggel raktam be pont uj lencset, 2 hetes lagyat). Es visszafekudtem de mar nem aludtunk. Este tizkor indulas elott kimentem, hogy visszarakjam a lencseimet. Nagyon faradtd voltam egesz nap, tobb szaz km-t vezettem 4 ora alvassal kora reggeltol. Tehat a szemem is eleg faradt lehetett. A lencseket egy pillanat alatt beraktam, am fiiszkomfort erzes miatt at akartam mosni megegyszser a folyadekkal. Itt jott a gond. Nem akart lejonni a lencse a szememrol pedig fel perccel korabban raktam be. Volt mar ilyen ugyhogy rlkezdtem simogatni a szememen hogy elmozduljon, es probaltam lecsippenteni. Le is jott am azota iszonyat ego erzes van a szememben, ha kicsit jobban is becsukom a szemem, hozzaerek, vagy akarcsak egy kis cigifust belemegy, ha pedig csak bamulok, tompa erzest erzek. Foleg ha a telefonom nezem. Mi lehet ez? Hova tudok ezzel ilyenkor menni? Sajnos videki vagyok, ugyhogy szemeszeti ugyelet nem nagyon van. Lehet hogy ezt csak belepzelem de mintha nem latnek olyan elesen se.

2014. nov. 23. 09:30
 1/2 anonim válasza:
Valószínű hogy belül történt valami. Azt írtad ugye hogy többszáz km-et teszel meg mindennap, szóval egy közeli városba menj el megnézetni, de hogy ne hogy baj legyen pihend ki magad!
2014. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom sikerült megsértened a szaruhártyád. Menj vele szemészetre.
2014. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!