Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? :-S Volt már...

Mi lehet ez? :-S Volt már nektek ilyen? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Mi lehet az alsó szemhéjon a szemhéjak tövében (de azon a részen, ahol a felsővel "záródik") a pici, apró (kb. gombostűfejnyi) pattanásszerű göb? /utánanéztem, nem árpa.../ Nem fáj, nem viszket, nem piros. De szemből is lehet látni, olyan, mintha fehér mitesszerszerű valami nőtt volna rajta. Mi lehet ez?


Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint ami az arcbőrön időnként megjelenik, fehér és nem lehet kinyomni (talán rizs-valami a neve)


2010. jan. 29. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, de sajnos mai napig nem tudom mi lehetett az! Én nem mertem piszkálni, mert ha már hozzányúltam tűvel egy picit, az is nagyon fájt. Aztán egyszer magától kifakadt.
2010. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gríz a neve.
2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen semmit nem tudtam vele csinalni,es nem is akart eltunni,de amikor kozmetikusnal voltam egy mp alatt eltuntette."varazslat"...:D
2010. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!