Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A párom ínyét felsértette egy...

A párom ínyét felsértette egy csipsz darabka és már le volt gyengülve, mert beteg volt és elfertőzödött neki, most tiszta hólyag a szájpadlása, mit tudok vele csinálni, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a tantum verdé-vel,de eddig nem sokat segített. nagyon csúnya, és félek hogy van valami komolyabb baja is lehet. kérkek segítsetek, ha esetleg volt már valakinek ilyen,akkor tapasztalatokat mondjatok. Köszi :)
2011. okt. 21. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni direkt szájfertőtlenítőt, pl. glikosept. Az jó erre, amikor az ínyem hólyagos volt és gyulladt nekem az segített. Fülpiszkálóval külön is be lehet kenegetni őket.


Ha nincs akkor kérdezd meg a gyógyszertárost hogy van -e valami ehhez hasonló.


Amúgy ha nem múlik a hétvége folyamán, azért szerintem mindenképp menjen el dokihoz.

2011. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű aphták jöttek ki, patikában ajánlani fognak rá jó készítményeket ha mondod, de a Gingisol és a Corsodyl jó rá.
2011. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, holnap az első dolgom a patikába vezet :)
2011. okt. 21. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezüsgtkolloidot kell ráfújni töményen naponta többször.
2011. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg orvos látta már?
2011. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!