Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Apró, pici, miteszer-szerű...

Apró, pici, miteszer-szerű fehér pontva szempillám tövébe. Mi lehet ez, árpa?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre a bal szememen, hogy fáj a sminklemosás, gondoltam csak belekaptam a körmömmel, megvárom míg elmúlik, bekentem gyulladáscsökkentővel. Nem sminkelek most, azon a helyen szépen el is múlt, de most a másik szememen ugyan ott, már a kis fehér pont is látszik, fáj ha hozzáérek, bal szememen hátrébb szintén szúr ha hozzáérek, de ránézésre semmi.

Árpára gyanakszom, de hol azt írják hogy magától elmúlik, hol azt hogy orvos kell, ha nem javul akkor antibiotikum, stb. Kontaklencsét viselek, nem lenne jó kidobni, a sminkcuccaimt se tudom befertőzte-e, kb. 1 hónapja volt szaruhártyagyulladásom, nem akarom újra kezdeni az egészet.


Köszönöm ha van ötletetek mi ez pontosan!



2014. dec. 10. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is van hasonló...de begyulladt és visszahúzódott...de azt tudni kell, hogy előtte mind a két belsőszemhéjamon voltak vízhólyag szerű hólyagocskák valószínűleg árpa volt de most a jobb szemhéjamon van egy nagy duzzanat azzal orvoshoz kéne már mennem, de menj te is el, mert lehet neked is ez lesz és ne sminkelj...mert nem fog helyrejönni
2014. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!