Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér kis pattanásom van az...

Fehér kis pattanásom van az alsó szemhéjamon, de nem tudom kinyomni. Tuti nem árpa, mert az máshogy néz ki. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

hagy ott mást nem tehetsz, mert nagyon nehéz és fájdalmas kinyomni és az sem biztos, hogy sinkerül

majd idővel megpróbálhatod, de most még úgysem tudod kinyomni

2009. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fehér, kicsi pötty = tejmirigy

Nekem is van. Nem is egy.

Nem tudsz vele mit csinálni.

Nekem egyszer egy bőrgyógyász kinyomta, de fél év után vissza jöttek, csak máshol.

Hagyd békén. Nem árt neked.

2009. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Menj el szemészetre, nekem ott foglalkoztak vele. De nem bírta eltüntetni a szemész sem, és végül egy kis műtét keretében vágták ki...nem nagy dolog, fél óra volt az egész.
2009. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekemis volt, az alsó szemhéjamon legbelül. én kinyomtam, küszködtem vele, meg fájt is, de annyira idegesített h tűrtem, és megszabadultam tőle:D már 3 éve nincs ott :D
2009. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!