Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan javíthatnám meg a látásom?

Hogyan javíthatnám meg a látásom?

Figyelt kérdés

-2 mind a két szemem, és nagyon sok sztorit olvastam arról, hogy sokan egyszerű szemtornával gyógyították meg szemüket. Ez lehetséges vagy csak kamu?

(Van szem masszírozó gépünk is, állítólag az is erre való, de még nem tapasztaltam változást, amióta használom.)



2014. dec. 23. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
csak kamu
2014. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kocuska válasza:
100%
van egy nagy tévedés ezzel kapcsolatban. Ezek a gyakorlatok nm arra vvalók hogy megjavítsák a szemed hanem hogy lassítsák a romlását. Ezt azzal érik el hogy ellazítják szemet és az akörüli részeket, pont mint a gép amit említettél (amúgy nekem is van). Amilyen gyakorlatot szoktam csinálni az hogy minden estekb hússzor lemosom a szemeimet (csukva terészetesen) jó hidg vízzel. másik gyakorlat a távolba nézés lehetöleg zöldre mert az nyugtatja a szemet. Ja, és érdemes 10 perces szünetet tartani mindn egyes órában a számítógép elöl.
2015. jan. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!