Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felső szemhéj duzzanatát mi...

Felső szemhéj duzzanatát mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Megduzzadt az egyik szemhéjam. Nem fáj, nem is piros, tehát valószínűleg nem gyulladás okozta, viszont egy elég nagy duzzanat lett rajta. Nem akadályoz semmiben, ki tudom nyitni a szemem, a mozgatása közben sincs útban. Csak esztétikai szempontból zavar és persze nem értem, mi okozta, így kicsit tartok is, hogy valami betegség tünete.

Először allergiára gyanakodtam, ittam is egy Calcium tablettát. Nem történt változás.

Hogyan kezeljem, illetve mitől alakulhatott ki? Két napja jelent meg a szemhéjamon.



2015. jan. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű árpa. Még nem fáj. Azért nem ártana 5.-én szemészetre menni vele ha addig nem múlik el.
2015. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mára már elmúlt. :) De még mindig kíváncsi lennék az okára, hátha volt valakinek hasonló.
2015. jan. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!