Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csinálok rosszul a kontakt...

Mit csinálok rosszul a kontaktlencsével?

Figyelt kérdés
A bal szemem mindig szúr. Biztosan jól teszem be, mert egyrészt figyelek rá, másrészt előfordult, hogy kifordítva tettem be, de akkor annyira fájt, hogy muszáj volt kivennem. Olyan meg nincs, hogy a bal mindig szöszös a jobb meg sosem, mert arra is ugyanannyira figyelek és a jobbal sosincs baj, nem is érzem, hogy bent van. A bal sem fáj, csak ahogy mozgatom érzek egy enyhe szúró érzést és ahogy telik az idő egyre kellemetlenebb. Volt már hasonló valakinek? Kezdő vagyok még, olyan fél óra míg beteszem őket, ha ez számít.
2015. jan. 29. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én orvoshoz mennék a helyedben, mielőtt nagyobb baj történik a szememmel.
2015. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hát az orvos írta fel a lencsét. Csak észre vette volna, ha valami baj lenne vele.
2015. jan. 29. 17:07
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! :) Pár hónapja hordok lencsét és nálam is előfordult már. Visszamentem az optikushoz, kaptam egy másik márkájú próbalencsét, és egyből helyrejött minden. :)
2015. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3x volt ilyen, mind3 esetben hibás volt a lencse, ezért szúrt állandóan. Lehet van rajta egy repedés vagy szakadás... nem mindig látható, max orvosi eszközökkel.
2015. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vissza az optikába és kérj másik márkából próbalencsét
2015. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!