Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék...

Kontaktlencsét szeretnék akinek van az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Akinek van kontaktlencséje esetleg írna nekem tapasztalatokat, pl. mennyire volt nehéz megtanulni betenni/kivenni, mennyi idő alatt szoktad meg,és mennyit fizettél érte stbstbstb:) 12.000 forintom van, abból körülbelül kijön?

2015. jan. 29. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Optikában 2500 ft volt a vizsgálat, ott adnak egy pár lencsét is ami hordható 1 hónapig.

Akkor már tudod milyen lencse kell és az alapján a neten olcsón meg lehet rendelni. Nekem 3 havi adag 5600 ft.

Első 2-3 napban nekem órákig tartott berakni, fél óráig kivenni... de nem adtam fel, utána már egyre könnyebb volt minden nap.

2015. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És melyik optikában voltál? Ez minden optikában így van?
2015. jan. 29. 18:56
 3/13 A kérdező kommentje:
És a próbalencséért kell fizetni?
2015. jan. 29. 18:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészítését az elsőt, hogy megtanítják a próbalencsén hogy hogyan vedd ki és rakd be. Párszor velem is eljátszották így otthon már nem is szenvedtem vele annyit. 1-2 hét után már egyszerű lesz. Én régebben voltam lencsés 6hónapra 11ből kijött.
2015. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*kiegészíteném


Igen fizetni kell érte de változó hogy mennyit ugye fajtától függ. Nekem vizsgálattal együtt kellett fizetnem és úgy rendelték meg. olyan 3000 fizettem

2015. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor végülis az éri meg jobban, ha optikába elmegyek szemvizsgálatra és a kapott próbalencse méretei alapján rendelek a neten?
2015. jan. 29. 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha éppen van akció, hogy nem kell vizsgálatért fizetni, ha ott rendelsz akkor az első 3 havi lencsét talán az optikában is megrendelheted. De azután már olcsóbb a neten rendelni, és hamarabb meg is kapod.
2015. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) ja és még valami...a folyadékot ami kell hozzá baj ha mondjuk a dm-ben veszem meg és nem az optikában?

Ugyanolyan jó?

2015. jan. 29. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Én rossmannba vettem a saját márkásat semmi bajom nem volt vele, a célnak megfelelt. Egyszer ajándékba kaptam egyet a próbalencséhez márkásat éreztem hogy lágyabb tőle a lencse, de egy piciért 3000 parszázat nem adtam ki.
2015. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A folyadékok közt nem sok a különbség, a lényeg mindben ugyanaz, szóval mindegy hol veszed. Én Rossmannban szoktam.
2015. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!