Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A világsztárok milyen kontaktl...

A világsztárok milyen kontaktlencsét hordanak?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy értem, hogy elmondták valakinek, hanem hogy milyen márkák vannak, amik méreg drágák, mint a telefonoknál az iPhone? Mert nem hinném, hogy egy világsztár ,,mezei" Johnson & Johnson vagy Alcon...stb lencsét hordana.

2015. jan. 17. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ofotérteset hordanak.
2015. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Komolyan ezzel akarsz villogni?
2015. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok.... Érdekel. Ennyi. Ettől én még maradok a mezei Acuvue-nél, mert nincs is pénzem drágábbra.... Nem kell egyből támadni.
2015. jan. 17. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy vannak sztársebészek léteznek nagyon komoly szemészek, akik hozzájuk járnak, és egyedi, rendelés szerinti lencsét csináltat nekik.
2015. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez hasonlókat

2015. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Komoly szemész lehet, egy kisvárosi szemorvos is, aki rengeteget tanult és becsületesen űzi a hivatását.... Nem feltétlenül a sztárorvos a legjobb orvos. Ezt csak úgy zárójelesen. Mert a sztárorvos és a komoly orvos nem szinoníma.
2015. jan. 17. 15:24
 7/15 A kérdező kommentje:
De én nem ilyen színes, mintás Halloween cuccokra gondoltam, hanem átlátszó kontaktlencsére a mindennapokhoz.
2015. jan. 17. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a sztároké, hanem minden kontaktlencse egyedi és rendelés szerinti, ahogy a szemüveglencsék is.


Nem tudok róla, hogy léteznek külön világsztároknak való márkák, ők is ugyanolyan emberek, mint te vagy én, azt hordják, ami jó nekik. Attól, hogy valaki híres vagy gazdag, nem feltétlenül fog mindenből méregdrágát venni, ha az olcsóbb is beválik. Sokszor még jobb is minőségre az olcsó fajta. Ha már kontaktlencse, én pl. anyagilag megtehetném, hogy 3-4000Ft-os mosófolyadékot használjak. Használtam is, csak több márkával is voltak problémáim (allergia, vagy simán csak a lencsét tette tönkre a lötty), inkább viszatértem az 1000Ft-os rossmannos folyadékhoz, amivel soha nem volt semmilyen problémám.

2015. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez így van, de nem is írtam az ellenkezőjét, de egy világsztár nem a kisvárosi optikushoz fog járni.. Hollywoodban rengeteg ilyen orvos van.. 1-2 százezer dollárból kiépíti magát: kapcsolatok, luxusrendelő a legjobb környéken stb.
2015. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annak mi a pontos neve, a Rossmannosnak? Én eddig Opti-Free-t használtam.
2015. jan. 17. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!