Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudnám minél gyorsabban...

Hogyan tudnám minél gyorsabban eltűntetni a szemhéjamon lévő dagadást (árpa lesz)?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdett feldagadni, nagyon fajt de azthittem elmulik. Ma reggel ugy ébredtem, hogy alog birtam kinyitni a szemem.Voltam orvosnal aki mondta h ez arpa lesz es felirt nekem egy tobradex nevű krémet. Ma már egyszer bekentem vele. Valakinek van tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban? Hetfon kell suliba menni, addig nagyon szeretném , hogy elmúljon. Elore is koszonok minden segitseget!:)

2015. febr. 19. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
jegelni próbáltad már?
2015. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem, az segit?
2015. febr. 19. 18:17
 3/4 anonim válasza:
az jó krém nekem is használt de ha kamilla teát teszel vattára és úgy bekötöd dunszt kötés talán a neve nézz utána az sokkal jobb.de egy árpától am nem szokott az egész szemhéj bedagadni biztos,hogy az??
2015. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az:/ hetfore van esely h elmulik?:/
2015. febr. 19. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!