Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a menete ennek (szemvizsgál...

Mi a menete ennek (szemvizsgálat)?

Figyelt kérdés
pl. fáj a szemem,nem látok rendesen stb. elmegyek orvoshoz ő megnézheti a szemem? mivel? és utána mi következik? és ott mi lesz?
2010. febr. 15. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a tüneteidtől, valamint az adott orvos felszerelésétől.


Egy komplett, mindenre kiterjedő szemvizsgálat (pl nekem lézeres szemműtét előtt egy magánklinikán) eltarthat másfél-két óráig is, és táblaleolvasáttól szemfenékvizsgálatig minden lehet benne.


Ami lényeges: nem fog fájni. A szemet a lehető legkönnyebb érzésteleníteni: csak cseppenteni kell bele, és ennyi.

2010. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vörösödik a szemem a fénytől,géptől. Fáj is ha nem ülök a gépnél akkor is. a kis betűket elmosódva látom
2010. febr. 15. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma voltam szemészeten nekem csak a jobb szemem fájt, de pokolian és már 5 napja szal ma elmentem 22 évesvagyok, de még SOHA nem voltam! Bementem elmondtam neki, h mi újság ott volt egy gép azzal vizsgálta a szemem nem fájt semmi szóval jó volt utána olvastatott, de még egy szemüveget is rám adott, ami mindig eltakarta az adott szememet! Azzal se volt probléma majd egy olyan vizsgálatra mentem, ahol tök sötét volt és szintén vmi géppel nézte a szemem! Azt mondta, h tökéletes a látásom és csak egy enyhe kőtő hártya gyulladásom van! Megnyugodtam, mert én úgy gondoltam, h romlott a szemem, mert néha 2-3 órát a gép előtt ülve bambulok!
2010. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!