Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap túlexponált fotóval...

Tegnap túlexponált fotóval néztem a napba egyik szemmel, még mindig azzal a szememmel homályosan látok, elmúlik?

Figyelt kérdés

Túlexponált filmet kaptam egy ismerősömtől, hogy ezzel lehet nézni. Hát most olvasom, hogy még rosszabb, de sajnos az egyik szememmel már ezt se tudom elolvasni, mert homályos, ugyanis ezzel a szememmel több mint 10 percen át néztem a napot ilyen filmmel.

El fog múlni, mit csináljak?


"A kormozott üveg, a túlexponált film vagy a napszemüveg használata még veszélyesebb, mintha szabad szemmel néznénk központi csillagunkba, mivel ezek csak a látható tartományban szűrik ki a sugarakat, az ultraibolyában és az infravörösben viszont nem, a pupillát viszont kellően kitágítják, így még több károsodást szenvedhet a szem."


2015. márc. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván hétfőn mész szemészetre.
2015. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még hány ilyen kérdést fogtok kiírni? Szerintetek majd valaki a képernyő mögül fog segíteni? Menj el szemészhez!
2015. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Borosta2 ***** válasza:
Így jártál... irány a szemészet vagy kapd ki kiskanállal küldd el nekem hátha megjavítom... ja és poénból mondom a hegesztő szemüveggel (ami sokkal erősebben véd mint azok a szuper szemüvegek amiket ilyenkor árulnak) is max 20 másodpercig ajánlott nézni... lehet hogy így fogsz maradni...
2015. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En regen bele neztem a napba es azota szemuveget hordok de semibaj a szemuvegel de nem fogsz megvakulni ;) ebe bisztos vagyok es lehet hogy szemuvegel meg joban is fogsz kinezni en pl joban nezek ki szemuvegel mint siman ugyhogy fel a felyel ;) :))) (es bocs az ekezetek miat nem tok teni a windows nyelve miat )
2015. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó: de a pocsék helyesírásod ellen tudsz mit tenni
2015. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg még hozzá buta is, ráadásul nem is titkolja.
2015. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!