Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja csináltattam magamnak...

2 napja csináltattam magamnak szemüveget az Ofotértben. Egészen addig teljesen jó volt, amíg meg nem tisztítottam a hozzá ajánlott szemüvegtisztító spray-vel. Azóta egy kicsit homályosan látok benne, főként a színeket. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Megnéztem a spray összetevőit és alkohol is van benne. Azt olvastam, hogy ez a műanyag lencsére káros hatással lehet. Viszont a spray-re rá van írva, hogy műanyag és üveg lencsére is használható.

Nagyon elkeseredtem, mert első szemüvegem és nem kevés pénzt költöttem rá.

Azóta csak sima "kézmeleg" vízzel tisztítottam most egész tűrhetően látok benne.

Érdemes visszamenni az Ofotértbe?



2015. jan. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ott vetted a tisztítót, akkor jó eséllyel megtisztítják díjmentesen a szemüvegedet. Ha nem ott vetted, akkor elképzelhető, hogy - bár csak pár napos a szemüveged - fizetni kell a rendbe hozataláért.
2015. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott vettem a szemüvegem megrendelésével egyidejűleg.
2015. jan. 1. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza, és kérd, hogy tegyék rendbe (használhatóvá)!
2015. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!