Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akkor a próba kontaktlencsék,...

Akkor a próba kontaktlencsék, valóban ingyenesek, vagy, hogy megy ez? Most lenne először kontaktlencsém.

Figyelt kérdés

Sajnos,egyáltalán nem is biztos,hogy bírni fogja a szemem,mert eléggé érzékeny...:/ Fűtésre,meg hasonlókra.Milyen márkát ajánlanátok? Olyan helyre mennék akkor,ahol ingyenes a minta,mert azt is hallottam,hogy nem kérhetnek ezért pénzt,elvileg.Bocsi a sok kérdésért,csak tényleg nem vagyok ezekkel tisztában.


Előre is nagyon köszönöm,ha valaki ír!


2015. márc. 22. 10:37
 1/7 anonim válasza:

Nekem már nagyon régóta van kontaktlencsém,de én úgy tudom már nincs próba lencse!

Freshlook-ot használok,dipotriásat és színeset,nekem bevált!

Ha érzékeny a szemed érdemes minnél magasabb oxigén tartalmú lencsét vennek,hogy tovább bírd hordani és kényelmes legyen!

Simán buliba szeretnél színeset vagy diptriásat szemüveg helyett?

2015. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ! :)

Holnap megérdeklődöm optikában a próba lencsét,de kár,ha már nincsen...:/ Igen,ezt az oxigén tartalmat én is hallottam,hogy fontos.

Buliba is simát szeretnék,nem színeset,de miért?:)Ja vagy úgy értetted,hogy csak buliba szeretném-e hordani? Mert nem,rendesen hétköznapokra is.

2015. márc. 22. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Van még próba lencse. Én is nemrég próbáltam ki. Ingyenes volt a lencse meg a vizsgálat is, csak a folyadékot kellett fizetnem, de emellett én félévre rögtön meg is rendeltem, lehet azért volt.
2015. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja ,aham...hát,szerintem,azért igen,mert megrendelted.Ma telefonáltam a Vision Expressz-be is,meg az Ofotért-be is,és azt mondták,hogy nem ingyenes.Vagy Te hol vetted,megkérdezhetem?

Előre is köszi!

2015. márc. 23. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért volt, mert megvetted. A nagyobb optikákban adnak ingyenes próbalencsét, és a vizsgálat is ingyenes, de meg kell rendelned egy adagot (3 vagy 6 havit). Bár lehet, hogy akkor is adnak próbalencsét, ha kifizeted a vizsgálatot, de nem veszel semmit.
2015. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A próbalencse ingyenes, mivel azt a vizsgálathoz kapod, amiért viszont fizetni kell mindenhol. Kivéve ha van olyan akció hogy ingyenes a vizsgálat ha ott rendelsz lencsét. A lényeg hogy valamit mindenképp fizetned kell...

Én valami Optika Centerben voltam 2500 ft volt a vizsgálat, amihez kaptam egy pár havi lencsét. Ofotértben 5000 ft volt ugyanez... a többit nem tudom.

2015. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Igen,valóban így van,legalábbis az Ofotért-ben,mert megkérdeztem.Ezt az Optika Centert megjegyzem,mert nem mindegy,hogy 5 ezer,vagy fele annyi.


Köszi,még egyszer!

2015. márc. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!